PAPENDRECHT - Op de kruising van de Jan Steenlaan en de Ary Scheffersingel heeft woensdag 3 juni 2026 rond 17.52 uur een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een motor en een personenauto.

Volgens de eerste bevindingen wilde de bestuurster van een witte Audi vanaf de Jan Steenlaan afslaan naar de Ary Scheffersingel. Op dat moment kwam een motorrijdster vanaf de Burgemeester Keijzerweg de Jan Steenlaan opgereden. De motor kwam daarbij tegen de achterzijde van de afslaande Audi terecht, waarna een aanrijding ontstond.

De motorrijdster, een oudere vrouw, klaagde over pijn aan haar hand en raakte na het ongeval buiten adem. Mogelijk heeft ze haar hand gebroken. Ambulancepersoneel behandelde haar ter plaatse op straat. Vanwege de regen hielpen omstanders mee door een deken vast te houden om het slachtoffer en de hulpverleners zo goed mogelijk droog te houden.

De politie nam bij de bestuurster van de Audi een blaastest af. Daarnaast werd een verkeersongevallenanalist ingeschakeld om onderzoek te doen naar de toedracht van het ongeval.
Na behandeling ter plaatse is de motorrijdster op een brancard naar de ambulance gebracht. Het slachtoffer is vervolgens met gepaste spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De exacte oorzaak van het ongeval wordt onderzocht.