DORDRECHT - Op zaterdag 30 augustus vond de 10e editie van De Dordrecht Pride plaats. Een extra bijzondere jubileum editie. Bedrijven, gemeenten en organisaties toonden; dat iedereen kan zijn wie die is en dat iedereen meetelt!
Om 15:30 uur startte vanaf de Merwekade de Pride Walk. Gezamenlijk is de route naar het Stadhuis en de Grote Kerkstuin gelopen, waar de Dordrecht Pride werd gehouden. Op de Rozemarkt (de Groenmarkt), vond de Roze Markt plaats met informatie, fashion- en leuke handgemaakte producten.
In het Stadhuis werden huwelijken gesloten voor één dag. Op het podium naast de Grote Kerk vonden spetterende live optredens plaats met o.a. Conchita Wurst, Corry Konings, Soul Sisters en Danny de Munk.
Bekijk de dag terug, via de foto's hieronder.
De foto's zijn gemaakt door: Wim van de Pol