Kinderboekenweek in het Nationaal Baggermuseum

SLIEDRECHT - Natuurlijk gaat het Nationaal Baggermuseum aan de slag met het prachtige thema “Giga-groen” van de Kinderboekenweek. Voor het museum dat alles met water, bagger en schepen te maken heeft wordt dit: Bagger-Blauw. Ben je benieuwd naar het goud en de schatten die baggeraars soms gevonden hebben met hun baggerwerkzaamheden?
Op woensdagmiddag 5 oktober en woensdagmiddag 12 oktober van 14.00 uur tot 15.00 uur gaat onze vrijwilliger Carlien voorlezen over Bagger-Blauw. Deze gratis voorleesmiddag is geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar. Kinderen kunnen daarnaast kleuren en tekenen met Baggerbig.
Het voorleesuurtje is gratis te bezoeken, als je het Nationaal Baggermuseum ook wilt bekijken is de toegang voor kinderen vanaf 4 jaar 3 euro en voor volwassen 6 euro (met Museumjaarkaart gratis).